0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Naujienos

Drabužiai internetu
PDF
Spausdinti
El. paštas

Kaip teisingai išsirinkti ir užsakyti drabužius internetu?

Šiandien naujos elektroninės parduotuvės atidaromos praktiškai kiekvieną savaitę. Didelė dalis žmonių mano, kad užsakinėti drabužius internetu žymiai patogiau ir naudingiau, nei pirkti juos įprastose parduotuvėse. Tai taupo laiką ir pinigus, o ir pasirinkimas tokiose parduotuvėse dažnai būna platesnis.

Tačiau yra ir tie, kurie galvoja, kad drabužių pirkimas internetu susijęs su tam tikrais sunkumais. Juk išrinktą drabužį negalima nei pasimatuoti, nei pačiupinėti, nei įvertinti jo kokybę. Dažniausiai taip ir yra. Bet Bestdress.lt drabužius galite pasimatuoti mūsų biure!.

Kelių elektroninio apsipirkimo taisyklių žinojimas leidžia sumažinti iki minimumo riziką nusivilti savo pirkiniu.

Drabužių pirkimas internetu

Pagal rinkodaros specialistų statistiką, skaičius žmonių, pageidaujančių nusipirkti drabužius internetu kasdien didėja. Kas gi traukia žmones apsipirkinėti internetu?

Visų pirmą, pinigų ekonomija. Kainos interneto elektroninėse parduotuvėse pastebimai mažesnės, nei įprastose prekybos centruose. Juk elektroninei parduotuvei nereikia nuomoti brangių patalpų savo prekybos salei, leisti pinigus jo interjero detalėms, rūpintis tvarka, samdyti salės ir apsaugos darbuotojus. Todėl, tokios parduotuvės turi galimybę gana dažnai daryti išpardavimus ir džiuginti savo pirkėjus ypatingai pasiūlymais ir nuolaidomis.

Antrą, laiko taupymas. Ne visi žmonės turi galimybę leisti valandų valandas parduotuvėse, ieškant reikalingos prekės. Užsisakyti drabužius internete galima bet kuriuo jums patogiu metu – dieną, naktį, per pietų pertrauką ir t.t. Negana to, nėra reikalo kur nors važiuoti ir rezervuoti savo laiką apsipirkimams. Galimybė atnaujinti savo garderobą, neišeinant iš namų, žavi daugelį žmonių.

Trečia, asortimentas. Šiandien interneto platybėse galima rasti ko tik širdis geidžia - bet kokiam dydžiui, skoniui ar piniginei. Tai ypatingai svarbu mažesnių miestelių gyventojams, kur yra tik viena ar kelios drabužių parduotuvės su maža pasirinkimo galimybe. Negana to, internetas pilnai ištrina ribas ir atstumus: daugumoje atveju prekės pristatomos pirkėjui į bet kurią pasaulio vietą. Bestdress.lt pristatymo sąlygas galite rasti čia.

Prieš pradedant apsipirkimą, reikėtų žinoti jums tinkančių drabužių dydį. Kaip jį sužinoti galite perskaityti čia.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, perkant drabužius internetu

Elektroninių parduotuvių internete yra labai daug, kaip sužinoti, kuriais iš jų galima pasitikėti?

Yra keli būdai išsiaiškinti ar parduotuvė brangina savo reputaciją ir garantuoja prekių kokybę.

Iš karto atsisakinėkite nuo tų parduotuvių paslaugų, kuriuose negalima susigrąžinti sumokėtų už prekę pinigų, jei ji jums netiko. Vartotojų teises reglamentuoja daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės bei Vartotojų teisių apsaugos įstatymas. Bestdress.lt visiems savo klientams suteikia galimybę grąžinti įsigytas prekes, su grąžinimo sąlygomis galite susipažinti čia.

Įdėmiai peržiūrėkite prekių katalogą. Drabužių nuotraukos turi būti pakankamai geros kokybės tam, kad pirkėjas galėtų įdėmiai apžiūrėti išrinktą prekę. Pageidautina, kad prekė būtų nufotografuota iš kelių pusių. Galimybė palikti atsiliepimą apie prekę irgi yra geras ženklas.

Didelis atsiskaitymo būdų pasirinkimas taip pat reiškia, kas elektroninė parduotuvė rūpinasi savo klientais. Bestdress.lt atsiskaitymo būdų sąrašą galite rasti čia.

Pirkite drabužius internetu su bestdress.lt!

Kaip išsirinkti suknelę

Kai kurios moterys apskritai nedėvi suknelių. Visų pirmą, jos įsitikinusios, kad suknelės joms visiškai netinka, antrą – jos mano, kad daug patogiau vaikščioti su kelnėmis arba džinsais. Kartais linkę dėvėti sijonus ar kostiumus. Bet reikia turėti omenyje, kad teisingai parinkta suknelė padarys jus dar moteriškesne, o kelnės ar sijonai su palaidinėmis ne visose situacijose bus tinkami. Todėl jūsų spintoje būtinai privalo būti bent kelios suknelės visiems gyvenimo atvejams.

Iš pradžių reikia apsispręsti kokiems tikslams ir kokia jums reikalinga suknelė – kasdieninė, vakarinė ar proginė. Suknelė visada turi pabrėžti visus jūsų privalumus ir pilnai paslėpti galimus jūsų figūros trūkumus.

Visų pirmą, reikia pasirinkti fasoną. Tinkamas fasonas priklauso nuo figūros tipo. Yra penki galimi figūros tipai: „kriaušė“, „obuolys“, „smėlio laikrodis“, „stačiakampis“ ir „apverstas trikampis“. Pas moterį su figūros tipu „obuolys“ visas antsvoris susikaups pilvo lygyje, „kriaušės“ – daugiausiai ant šlaunų, o „smėlio laikrodžio“ arba ant krūtinės, arba ant šlaunų. Pas moterį „apverstas trikampis“ viršutinė dalis bus stambesnė, nei apatinė, o pas „stačiakampius“ nesimatys talijos.

Taip, jei jūsų figūros tipas yra „obuolys“, tai jums negalima paryškinti juosmens. Geriau rinktis laisvo fasono sukneles, kuriame jūsų kojos liktų nepridengtos.
Toms, kurių figūros tipas yra „kriaušė“, reikia stengtis pridengti šlaunis. Geriau rinktis suknelę su plačiu sijonu, akcentuojančiu juosmenį.
Moterims-„smėlio laikrodžiams“ pasisekė labiausiai. Jums tiks bet koks suknelės fasonas. Bet geriau rinktis tą, kuris galės pabrėžti jūsų juosmenį ir krūtinę.
Jei jus – „apverstas trikampis“, tai jums labiausiai tiks suknelės su plačiais sijonais. Jos padės suformuoti figūrą.
Pagaliau, moterims su figūra „stačiakampis“ reikia stengtis maksimaliai pabrėžti juosmenį. Todėl rinkitės susiaurintą juosmens srityje fasono ir su dirželiais sukneles. Arba raskite tokį dirželį, kuris idealiai tiks konkrečiai suknelei.

Reikėtų paminėti, kad problemos su figūra ne visada susijusios vien tik su viršsvoriu. Moteris gali ir neatrodyti apkūni, tačiau suknelė, parinkta neteisingai, gali rimtai sugadinti jos išvaizdą.

Kyla klausimų renkantis suknelę? Kreipkitės.

Informacija paruošta remiantis interneto šaltiniais.