Pirkti drabužius internetu elektroninėje parduotuvėje Bestdress.lt labai paprasta ir patogu:

1 žingsnis: Išsirinkite norimą prekę.

Spauskite prie norimos prekės esantį mygtuką "Į krepšelį".Puslapio dešiniajame viršutiniame kampe galite pamatyti pirkinių krepšelį. Spauskite prie jo esatį mygtuką "Rodyti krepšelį" ir  pradėkite pirkimą.

2 žingsnis:  Suveskite kontaktinę informaciją ir pristatymo adresą.

Atsidariusiame lange spauskite mygtuką "Pirkti". Jei esate prisiregistravę, prisijunkite prie savo paskyros, įvesdami vartotojo vardą ir slaptažodį. Jei anksčiau nepirkote, pasirinkite, kaip norite pirkti: prisiregistravus ar be registracijos. Įveskite reikiamą informaciją ir spauskite mygtuką "Apskaičiuoti pristatymo kainą"


3 žingsnis: Pasirinkite patogiausius pristatymo ir mokėjimo būdus.

Pasirinkite tinkamiausią pristatymo variantą . Esant poreikiui į langelį "Pastaba" įveskite papildomą informaciją pristatymui (durų kodą, patogų pristatymo laiką ir pan.).
Spauskite mygtuką "Peržiūrėti ir apmokėti". Patikrinkite ar teisingai įvedėte pristatymo adresą, bei kontaktinius duomenis ir pasirinkite tinkamą mokėjimo būdą. Jei turite nuolaidos kodą,įveskite. Spauskite mygtuką "Užsakyti".
Kai Jūs patvirtinate užsakymą, į Jūsų el. pašto adresą nusiunčiama visa užsakymo informacija su rekvizitais apmokėjimui.


Galimybė užsakyti prekes telefonu:

Taip pat užsakymą galite pateikti telefonu. Šiuo atveju galite paskambinti telefonu +37062404960 ir pateikti visą reikiamą informaciją konsultantei. Užsakymai telefonu priimami kiekvieną dieną nuo 10 iki  18val.